



Сумка жіноча текстильна чорна з принтом.
• Сумка має дві ручки + довгий регулюючий ремінь 70-140см.
• Одне відділення, потайна кишенька
• Сумка акуратна, функціональна, підійде як для прогулянки, так і для повсякденного використання.
Ширина - 32см, Висота -24см, Глибина - 11см.
✔ Стиль та статус – елегантний аксесуар у стилі відомого бренду.
✔ Вигідна альтернатива брендовим моделям
✔ Універсальність – підходить для прогулянок та повсякденності
✔ Зручність – два відділення, кишеньки для порядку
✔ Відмінний варіант для подарунка
✔ Дотримання модних трендів
Ми працюємо за передоплатою 200рн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень з м. Київ Вінниця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка Келлі |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Текстиль |
| Вид шкіри | Шкіра змії |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Довжина плечового ременя | 140 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴



