

Жіноча бежева сумочка.
Стильна, маленька сумка з клапаном, виготовлена з якісної штучної шкіри.
Розмір: 23 х 15 х 7см
• Плечовий ремінь 70-140см.
• Сумка закривається клапаном.
• Два відділення, всередині кишеня.
• Сумка акуратна, функціональна, підійде як для прогулянки, так і для повсякденного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина плечового ременя | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴



