
Жіноча сіра сумочка.
Стильна, маленька сумка з клапаном, виготовлена з якісної штучної шкіри.
Розмір: 22х14х8см
• Сумка має довгий, плечовий ремінь 70-140.
• Сумка закривається клапаном на кнопках.
• Два відділення, всередині кишеня на блискавці.
• Сумка акуратна, функціональна, підійде як для прогулянки, так і для повсякденного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Довжина плечового ременя | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴



