
Сумка тоут бежева жіноча.
Стильна сумка тоут, виготовлена з якісної штучної шкіри.
• Сумка має дві пари ручок 55см.
• Сумка закривається блискавкою.
• Одне основне відділення, перегородка на блискавці, кишенька на змійці, потайна кишенька
• Сумка акуратна, функціональна, підійде як для прогулянки, так і для повсякденного використання.
Ширина - 40см, Висота -30см, Глибина - 12см.
Ми працюємо за передоплатою 200 рн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень із м.Вінниці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Чотири |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴



