


Вимові жіночі черевики на платформі. 40
3 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 659
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сезон: зима
Матеріал: натуральна замша
Всередині: шерсть
Застібка: шнурівка
Висота черевика: 8см.
Висота підошви: 4,5-5,5см.
Розміри: 36-23см., 37-23,5см., 38-24см., 39-24,5см., 40-25см., 41-25,5см.
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте будь ласка, який потрібен розмір з наявності
Ми працюємо за передоплатою 200грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Черевики |
| Сезон | Зима |
| Матеріал верху | Натуральна замша |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Фасон каблука | Танкетка |
| Висота каблука (см) | 4,5 |
| Висота платформи | 4 см |
| Висота голінища/задника | 8 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Тип носка | Закритий |
| Застібка | Шнурівка |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Вид устілки | Натуральне хутро |
| Перфорація | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал устілки | Хутро натуральне |
| Розміри | |
| Розміри | 40 (25см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴



