
Зимові зимові кросівки. Розмір 36
2 995 ₴
- Готово до відправки
- Код: 632
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: натуральна шкіра
Всередені: натуральне хутро
Висота кросівка: 12см.
Висота підошви: 2.5-4см.
Ми працюємо за передоплатою 200грн. або 100% оплата. Доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Зима |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Застібка | Шнурівка |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Каблук/Підошва | Товста підошва |
| Висота платформи | 4 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Міський |
| Розміри | 36 (23см) |
| Розміри | 36 (23см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 995 ₴



