Уггі жіночі замшеві на платформі з липучками блакитні. Розмір 40 (25,5см)
Стильні замшеві укорочені уггі для автоледі. Підходять на середню та широку стопу, на липучці
Сезон: зима
Матеріал верху: натуральна замша
Матеріал усередині: хутро
Висота підошви 4см.
Розмірна сітка: 36-23,5см., 37-24см., 38-24,5см., 39-25см., 40-25,5см., 41-26см.
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте будь ласка, який потрібен розмір з наявності.
Ми працюємо за передоплатою 200грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Вид взуття | Уггі |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Зима |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал верху | Замша |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Висота голінища/задника | 8.5 см |
| Застібка | Липучка |
| Вид устілки | Вовняна |
| Стан | Новий |
| Розміри | 40 (25,5 см) |
| Розміри | 40 (25,5см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴












