
Кросівки чоловічі шкіряні сині.
3 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6642
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сезон: весна/осінь
Колір синій
Матеріал верху: натуральна шкіра (нубук)
Всередині натуральна шкіра
Матеріал устілки: латекс
Підошва: 3см
Висота без підошви 8 см.
Розмірна сітка: 40-26,6см., 41-27см., 42-27,5см., 43-28см., 44-28,5см., 45-29см.
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте будь ласка, який потрібен розмір з наявності.
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. чи 100% оплата.
Швидка доставка замовлень із Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Belvas |
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Чоловіча |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Синій |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра/нубук |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Стиль | Повсякденний |
| Вид устілки | Піно-латексна |
| Застібка | Шнурівка |
| Висота голінища/задника | 8 см |
| Антиковзка підошва | Так |
| Стан | Новий |
| Перфорація | Ні |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткові характеристики | |
| Каблук/Підошва | Плоска підошва |
| Висота каблука (см) | 3 |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Розміри | |
| Розміри | 43 (28см) |
| Розміри | 43 (28см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴



