


Жіночі шкіряні чоботи з тисненням під "рептиллю". 37-24см, 40-25,5см.
3 125 ₴
- В наявності
- Код: 37
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночі чоботи з натуральної шкіри на невеликому каблуку 5 см.
Їх можна поєднувати з джинсами, платтями та спідницями, а також цікаво комбінувати з будь-яким верхнім одягом.
Країна-виробник: Україна
Сезон: весна/осінь
Матеріал верху: натуральна шкіра з тисненням
Матеріал всередині: фліс.
Висота каблука: 5см
Висота без підборів 40 см.
Товщина підошви: 1,5см.
Розмірна сітка: 36-23,5см., 37-24 см., 38-24,5 см., 39-25 см., 40-25,5 см.
Розміри в наявності, вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте, будь ласка, який розмір.
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень із Вінниці проводиться по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид взуття | Чоботи |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Матеріал підошви | ТЕП |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Висота каблука (см) | 5 |
| Висота голінища/задника | 40 см |
| Обхват голінища | 35 см |
| Стиль | Класичний |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Колір | Коричневий |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Оздоблення та прикраси | Пряжка |
| Вид устілки | Анатомічна |
| Застібка | Блискавка |
| Фасон каблука | Цеглинка |
| Стан | Новий |
| Матеріал устілки | Байка |
| Розміри | 37 (24см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 125 ₴



