Жіночі білі кросівки.
Стильні білі кросівки на товсті підошви.
Вони підкорюють своїм дизайном, підійдуть під будь-який одяг і стануть незамінною парою у Вашому гардеробі.
Матеріал: штучна шкіра
Підклад: текстиль
Висота підошви: 3-5см
Розмірна сітка: 36-23см., 37-23,5см., 38-24см., 39-24,5см., 40-25см., 41-25,5см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Весна/Літо |
| Колір | Білий |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Стиль | Повсякденний |
| Вид устілки | Анатомічна |
| Застібка | Шнурівка |
| Висота голінища/задника | 6 см |
| Антиковзка підошва | Так |
| Стан | Новий |
| Перфорація | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Каблук/Підошва | Товста підошва |
| Висота каблука (см) | 5 |
| Висота платформи | 3 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 36 (23см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴











