


Балетки жіночі Topas сріблясті.
Вишуканий темно-сріблястий колір додає блиску вашому образу. Вони ідеально поєднуються з джинсами, спідницями та навіть офісними брюками, роблячи їх універсальним для вас.
Ці балетки легкі та гнучкі. Вони радуватимуть вас не лише своїм зовнішнім виглядом, але й чудовим комфортом протягом усього дня.
Розмірна сітка: 36-22,5см. 37-23см. 38-23,5см. 39-24см. 40-24,5см.
Бренд: Topas
Країна виробник: Україна
Матеріал: натуральна шкіра.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Топаз |
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Балетки |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Матеріал підошви | ЕВА/ТЕП |
| Висота голінища/задника | 5.5 см |
| Стиль | Повсякденний |
| Колір | Сріблястий |
| Візерунки і принти | Інше |
| Каблук/Підошва | Плоска підошва |
| Висота платформи | 1.5 см |
| Вид устілки | Анатомічна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 36 (22,5 см) |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Тип носка | Закритий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 385 ₴
- Спосіб упаковки: коробка



