

Кросівки жіночі зимові бежеві шкіряні високі.
Розмірна сітка: 38-24см, 39-24,5см, 40-25см, 41-25,5см
Сезон: зима
Колір бежевий
Застібка: шнурівка/застібка
Матеріал верху: натуральна шкіра
Висота кросівка: 8 см.
Підошва: 3-4 см
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте будь ласка, який потрібен розмір з наявності.
Ми працюємо за передоплатою 200грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Зима |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Стиль | Спортивний |
| Застібка | Шнурівка, Блискавка |
| Висота голінища/задника | 8 см |
| Антиковзка підошва | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота платформи | 3 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 38 (24см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 399 ₴



