Черевики зимові чоловічі чорні.
2 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7621
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чудовий варіант для зимових прогулянок. Верх виробу з водовідштовхувальними властивостями.
Розмірна сітка: 41-26см., 42-26,5см., 43-27 см., 44-27,5 см., 45-28 см., 46-29см.
Сезон: зима
Колір: чорний
Застібка: шнурівка
Матеріал верху: еко кожа
Висота кросівка: 11см.
Подошва: 2-3см
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте, будь ласка, який потрібен розмір із наявності
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень із Вінниці проводиться всією Україною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Черевики |
| Сезон | Зима |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Висота каблука (см) | 3 |
| Висота голінища/задника | 11 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Застібка | Шнурівка |
| Вид устілки | Хутряна |
| Стан | Новий |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловічий |
| Антискользящая подошва | True |
| Водовідштовхувальне просочення | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 42 (26,5см) |
| Розміри | 42 (26,5см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴



