

Зимові жіночі білі кеди.
Розмірна сітка: 36-23см., 37-23,5см., 38-24см., 39-24,5см., 40-25см.
Кросівки із натуральної шкіри на товстій підошві.
Сезон: зима
Колір білий
Застібка: шнурівка
Матеріал верху: натуральна шкіра
Висота кросівка: 8см.
Підошва: 3см
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте будь ласка, який потрібен розмір з наявності
Ми працюємо за передоплатою 200грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Кеди |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Зима |
| Колір | Білий |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Стиль | Повсякденний |
| Вид устілки | Хутряна |
| Застібка | Шнурівка |
| Висота голінища/задника | 8 см |
| Прошивка | Так |
| Антиковзка підошва | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | 36 (23см) |
| Додаткові характеристики | |
| Каблук/Підошва | Плоска підошва |
| Висота платформи | 3 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴



