

Зимові жіночі білі черевики на липучках.
3 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель застібається липучками.
Стильні, модні черевики з натуральної шкіри, всередині набивна шерсть.
Розмірна сітка: 36-23 см., 37-23,5 см., 38-24 см., 39-24,5 см., 40-25см.
Сезон: зима
Колір: білий
Застежка: липучки
Матеріал верху: натуральна шкіра
Висота кросівка: 11см.
Подошва: 3-5см
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте, будь ласка, який потрібен розмір із наявності
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень із Вінниці проводиться всією Україною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Зима |
| Колір | Білий |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Стиль | Повсякденний |
| Вид устілки | Хутряна |
| Застібка | Липучка |
| Висота голінища/задника | 11 см |
| Прошивка | Так |
| Антиковзка підошва | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | 36 (23см) |
| Додаткові характеристики | |
| Каблук/Підошва | Плоска підошва |
| Висота каблука (см) | 5 |
| Висота платформи | 3 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴



