



Черевики жіночі Челсі бежеві демісезонні.
2 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1293
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри:
| Розмір | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 |
| Довга стелька | 23,5 см. | 24 см. | 24,5 см. | 25 см. | 25,5 см. | 26 см. |
Біжеві черевики Челсі з прикрасою, стануть невід’ємною парою у вашому гардеробі.
Розміри вказані біля фото.
Роблячи замовлення, уточнюйте будь ласка, який потрібен розмір з наявності.
Ми працюємо за передоплатою 200грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Вид взуття | Черевики |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал підкладки | Байка |
| Висота каблука (см) | 5 |
| Висота платформи | 3 см |
| Висота голінища/задника | 15 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Тип носка | Закритий |
| Застібка | Блискавка |
| Стиль | Міський |
| Колір | Бежевий |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 36 (23,5 см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴



