Жіночі чорні кеди.
| Розмір | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 |
|
Довжина устілки: |
22 см. | 23 см. | 23,5 см. | 24см. | 24,5 см. | 25см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Вид взуття | Кеди |
| Стать | Жіноча |
| Повнота взуття | Анатомічна будова колодки |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Стиль | Повсякденний |
| Застібка | Шнурівка |
| Висота голінища/задника | 7 см |
| Антиковзка підошва | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Каблук/Підошва | Плоска підошва |
| Висота платформи | 3 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 37 (23см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴



