



Шкіряні жіночі кросівки Bengzo Baldini світлі.
4 765 ₴
- Готово до відправки
- Код: 639
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмірна сітка: 36-23см., 37-23,5см., 38-24см., 39-24,5см., 40-25см.,
Стильні світлі шкіряні кросівки на товстій підошві. Вони підкорюють своїм дизайном, який підійде під будь-який одяг і стануть незамінною парою у Вашому гардеробі. Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте будь ласка, який потрібен розмір з наявності. Ми працюємо за передоплатою 200грн. або 100% оплата. Доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Білий |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підошви | ТЕП |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Стиль | Повсякденний |
| Вид устілки | Шкіряна |
| Застібка | Шнурівка |
| Висота голінища/задника | 6 см |
| Антиковзка підошва | Так |
| Стан | Новий |
| Перфорація | Ні |
| Розміри | 36 (23,5 см) |
| Додаткові характеристики | |
| Висота каблука (см) | 6 |
| Висота платформи | 3 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 765 ₴



