



Жіночі черевики синій велюр.
Жіночі лодочки синій вівюр, підбор 10 см.
Розмір ґратки:
| Розмір | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 |
| Довга стелька | 23 см |
23,5 см. |
24 см | 24.5 см | 25см |
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте будь ласка, який потрібен розмір з наявності.
Ми працюємо за передоплатою 200грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Матеріал підкладки | Штучна шкіра |
| Колір | Синій |
| Вид взуття | Човники |
| Матеріал верху | Велюр |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Висота каблука (см) | 10 |
| Фасон каблука | Шпилька |
| Висота голінища/задника | 6 см |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Загострений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 36 (23см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴



