Жіночі зимові бежеві черевики. Розмір 38 (24,5см)
2 595 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виконані з екошкіри, із внутрішньої сторони змійка.
Їх можна поєднувати з джинсами, сукнями і спідницями, а також цікаво комбінувати з будь-яким верхнім одягом.
Розмірна сітка: 38-24,5см.
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте будь ласка, який потрібен розмір з наявності
Ми працюємо за передоплатою 200грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seastar |
| Країна виробник | Угорщина |
| Стиль | Повсякденний |
| Застібка | Блискавка |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Сезон | Зима |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Колір | Бежевий |
| Вид взуття | Черевики |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота голінища/задника | 19 см |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Висота платформи | 3 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Розміри | 38 (24,5 см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 595 ₴








