

Черевики дутики жіночі чорні із стразами.
3 685 ₴
- Готово до відправки
- Код: 544
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Черевики можна поєднувати з джинсами, сукнями і спідницями, а також цікаво комбінувати з будь-яким верхнім одягом.
Розмірна сітка: 37-24см., 38-24,5см., 39-25см., 40-25,5см.
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте будь ласка, який потрібен розмір з наявності.
Ми працюємо за передоплатою 200грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид взуття | Черевики |
| Сезон | Зима |
| Матеріал верху | Плащівка |
| Матеріал підкладки | Термопрокладка |
| Матеріал підошви | ЕВА/ТЕП |
| Фасон каблука | Цеглинка |
| Висота каблука (см) | 5 |
| Висота платформи | 3 см |
| Висота голінища/задника | 15 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Тип носка | Закритий |
| Стиль | Повсякденний |
| Колір | Чорний |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Прошивка | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | 36 (23,5 см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 685 ₴



