


Зимові жіночі черевики коричневого кольору. Розмір 37 (23,5см)
2 125 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1371
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виконані з водовідштовхувального матеріалу, підкладка всередині штучне хутро. Спереду куліска.
Їх можна поєднувати з джинсами, сукнями і спідницями, а також цікаво комбінувати з будь-яким верхнім одягом.
Розмірна сітка: 36-23см., 37-23,5см., 38-24см., 39-24,5см., 40-25см., 41-25,5см.
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень із Вінниці проводиться по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Вид взуття | Черевики |
| Сезон | Зима |
| Матеріал верху | Плащівка |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Матеріал підошви | ЕВА/Резина |
| Висота каблука (см) | 2 |
| Висота платформи | 3 см |
| Висота голінища/задника | 16 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Тип носка | Закритий |
| Стиль | Повсякденний |
| Колір | Коричневий |
| Прошивка | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | 37 (23,5 см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 125 ₴



