


Туфлі жіночі бежеві на чорній підошві Nemca на шнурівці.
3 785 ₴
- Готово до відправки
- Код: 627
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підкресліть свою індивідуальність із стильними жіночими брогами! Виготовлені з високоякісної натуральної замші, ці туфлі забезпечують комфорт і довговічність. Масивна підошва додає сучасний акцент і забезпечує чудову амортизацію, що робить їх ідеальним вибором для повсякденного носіння.
🔹 Бренд: Nemca (Туреччина)
🔹 Матеріал: натуральна замша
🔹 Підошва: 4-6см, полегшена, масивна
🔹 Стиль: класичні броги
🔹 Колір: бежевий
🔹 Розміри: 36-23см., 37-23,5см., 38-24см., 39-24,5см., 40-25см.
🔹 Призначення: повсякденне носіння, офіс, прогулянки
Створіть неперевершений образ – замовляйте вже зараз!
🚚 Швидка доставка по Україні, з мінімальною передплатою 200грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид взуття | Оксфорди |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип носка | Закритий |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Висота каблука (см) | 4,5 |
| Висота платформи | 3 см |
| Висота голінища/задника | 6 см |
| Матеріал верху | Замша |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Матеріал підошви | ЕВА/ТЕП |
| Стиль | Повсякденний |
| Колір | Бежевий |
| Застібка | Шнурівка |
| Супінатор | Так |
| Вид устілки | Шкіряна |
| Стан | Новий |
| Фасон каблука | Цеглинка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 36 (23см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 785 ₴



