



Жіночі чорні кеди із натуральної шкіри.
2 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 98
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кеди виготовлені з натуральної шкіри чорного кольору.
Підійдуть під будь-який одяг та стануть незамінною парою у Вашому гардеробі.
Застібка: Шнурок
Матеріал: натуральна шкіра
Сезон: весна/осінь
Розмірна сітка: 36-23,5см., 37-24см., 38-24,5см., 39-25см., 40-25,5см, 41-26см.
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте будь ласка, який потрібен розмір з наявності
Ми працюємо за передоплатою 200грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Кеди |
| Стать | Жіноча |
| Повнота взуття | Анатомічна будова колодки |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Стиль | Повсякденний |
| Вид устілки | Шкіряна |
| Застібка | Шнурівка |
| Висота голінища/задника | 7 см |
| Антиковзка підошва | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Каблук/Підошва | Плоска підошва |
| Висота платформи | 3 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 36 (23,5 см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴



