Жіночі кросівки бежевого кольору. 38-23,5см
Розмір: 38-23,5см
Сезон: весна/осінь Колір бежевий
Застібка: шнурівка
Матеріал верху: еко шкіра
Всередині текстиль
Підошва: 5 см
Ми працюємо за передоплатою 200грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал підошви | Пориста гума |
| Матеріал підкладки | Штучна шкіра |
| Стиль | Повсякденний |
| Вид устілки | Піно-латексна |
| Застібка | Шнурівка |
| Висота голінища/задника | 6.5 см |
| Антиковзка підошва | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Висота платформи | 5 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 38 (23,5 см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 235 ₴



