Чоловічі кросівки бежеві сітка.
Розмірна сітка: 43-27см
Сезон: весна/літо/осінь
Колір: бежевий
Застібка: шнурівка
Матеріал верху: сітка
Всередині: текстиль
Подошва: 3см
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень із Вінниці проводиться всією Україною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Чоловіча |
| Сезон | Весна/Літо |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Матеріал підошви | ЕВА |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Стиль | Повсякденний |
| Вид устілки | Піно-латексна |
| Застібка | Шнурівка |
| Висота голінища/задника | 7 см |
| Антиковзка підошва | Так |
| Стан | Новий |
| Перфорація | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 41 (26,5 см) |
| Розміри | |
| Розміри | 43 (27см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 585 ₴



