


Толстовка біла з принтом на спині Джокер. Розмір М
2 095 ₴
- В наявності
- Код: м110
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Толстовка біла з принтом на спині.
Розмір М: Обхват грудей 102 см, довжина рукава — 68 см, довжина виробу 68 см
Виробництво: Туреччина
Склад: 100%Cotton
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень із Вінниці проводиться всією Україною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид толстовок | Толстовка |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Сезонність | Весна/осінь |
| Малюнки і написи | З написами |
| Вид нанесення зображень | Термотрансфер, Вишивка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Ширина виробу | 51 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 095 ₴



