



Сумка сетчел жіноча рожева.
Стильна маленька сумка з клапаном, виготовлена з якісної штучної шкіри.
• Сумка має довгий, знімний, регульований плечовий ремінь. Можна використовувати для носіння в руці та через плече. Максимальна довжина ременя 125 см.
• Ремінь кріпитися на карабіні.
• Сумка закривається клапаном на поворотному замочку.
• Два незалежні відділення з перегородкою на блискавці.
• Форма каркасна.
• Сумка акуратна, функціональна, підійде як для прогулянки, так і для повсякденного використання.
Правильно вибрані аксесуари гармонійно доповнюють образ, стають його прикрасою, розставляючи потрібні акценти. Вона стане ідеальним аксесуаром у будь-яку пору року та буде доречною в будь-яких умовах.
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень із Вінниці проводиться по всій Україні.
Як замовити:
Для того, щоб замовити товар — Ви можете натиснути кнопку "КУПИТИ" і залишити дані за бажаним замовленням.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сэтчел |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Рожевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина плечового ременя | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 465 ₴



