Шкіряні зимові жіночі черевики на товстій підошві. 38 (24см)
3 995 ₴
- В наявності
- Код: 609
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зимові жіночі черевики на товстій підошві.
Виготовлені з натуральної шкіри, підкладка всередині набивного вовняного хутра. З внутрішньої сторони змійка.
Їхній можна поєднувати з джинсами платтями и спідницями, а також цікаво комбінувати з будь-якою верхнім одягом.
Ми працюємо за передоплатою 150 грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень із Вінниці проводиться по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стиль | Міський |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Сезон | Зима |
| Матеріал підкладки | Хутро вовна |
| Колір | Чорний |
| Вид взуття | Черевики |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Висота каблука (см) | 5 |
| Фасон каблука | Цеглинка |
| Висота голінища/задника | 16 см |
| Вид устілки | Вовняна |
| Стан | Новий |
| Тип носка | Закритий |
| Висота платформи | 3 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Розміри | 38 (24см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 995 ₴










