


Біла сорочка блузка з принтом.
Біла сорочка блузка з принтом.
Розмір owersize. Об'єм грудей до 96см.
Ми працюємо за передоплатою 200грн або 100% оплату.
Швидке відправлення замовлень з м. Вінниця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Стиль | Повсякденний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Застібка | Гудзики |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Довжина від горловини до низу вироба | 66 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Ширина виробу | 49 см |
| Сезон | Всесезонний |
| Силует | Прямий |
| Колір | Білий |
| Вид виробу | Сорочка |
| Стан | Новий |
| Склад | 100% Cotton |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 385 ₴



