Черевики Mioli жіночі зимові шкіряні бежеві.
Виготовлені з натуральної шкіри, підкладка всередині вовняного хутра. З внутрішньої сторони змійка.
Їхній можна поєднувати з джинсами платтями и спідницями, а також цікаво комбінувати з будь-якої верхнім одягом.
Розмірна сітка: 36-24,5 см., 37-24 см., 38-24,5 см., 39-25 см., 40-25,5 см.
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень із Вінниці проводиться всією Україною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mioli |
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Черевики |
| Сезон | Зима |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Хутро вовна |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота платформи | 3 см |
| Висота голінища/задника | 10 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Тип носка | Закритий |
| Застібка | Блискавка |
| Стиль | Повсякденний |
| Колір | Бежевий |
| Вид устілки | Вовняна |
| Стан | Новий |
| Розміри | 36 (23,5 см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 395 ₴












