Чоботи на спортивній підошві. 41-25,5см.
Чорні велюрові чоботи в спортивному стилі.
Переваги:
Розкішний велюр, приємний на дотик
Ідеальні для повсякденних і вечірніх образів.
Сезон: весна/осінь
Матеріал верху: велюр
Висота без підборів: 38см.
Товщина підошви: 2-3,5см.
Розмірна сітка: 41-25,5 см.
Переваги:
Розкішний велюр, приємний на дотик
Ідеальні для повсякденних і вечірніх образів.
Сезон: весна/осінь
Матеріал верху: велюр
Висота без підборів: 38см.
Товщина підошви: 2-3,5см.
Розмірна сітка: 41-25,5 см.
Розміри в наявності, вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте, будь ласка, який розмір.
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень із Вінниці проводиться всією Україною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Чоботи |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Велюр |
| Матеріал підкладки | Байка |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Висота платформи | 3.5 см |
| Висота голінища/задника | 38 см |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Розміри | 41 (25,5 см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 699 ₴



