Черевики жіночі бежеві Челсі. 39(24,5см)
Розмір 39 (24,5см)
Матеріал: велюр (текстиль)
Усередині: байка
Застібка: гумки
Висота підошви: 2,5-4см
Бежеві черевики Челсі з прикрасою стануть невід'ємною парою у Вашому гардеробі.
Ми працюємо за передоплатою 200грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Стиль | Міський |
| Застібка | Без застібки |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Колір | Бежевий |
| Вид взуття | Черевики |
| Матеріал верху | Велюр |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота голінища/задника | 13 см |
| Тип носка | Закритий |
| Висота платформи | 3 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 39 (24,5 см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 865 ₴











