Кеди жіночі чорно-білі з натуральної шкіри.
Розмірна сітка: 37-24см, 38-24,5см
Кроссовки и кеды давно уже стали не только спортивной обувью, но и повседневной. Стильные, модные кеды можно носить как с юбкой, так и с джинсами и Ваш стильный внешний вид не останется незамеченным.
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте будь ласка, який потрібен розмір з наявності.
Ми працюємо за передоплатою 200грн. або 100% оплата. Швидка доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Кросівки |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид устілки | Шкіряна |
| Застібка | Шнурівка |
| Висота голінища/задника | 6 см |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорно-білий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Додаткові характеристики | |
| Висота платформи | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 37 (24см) |
| Стиль | Міський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴








