Кросівки жіночі з натуральної замші сріблясті. Розмір 38 (24см)
1 985 ₴
- В наявності
- Код: 433
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмірна сітка:
| Розмір | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 |
|
Довжина устілки: |
22.,5 див. | 23 див. | 23,5 див. | 24 див. | 24,5 див | 25 див. |
Кросівки давно вже стали не тільки спортивним взуттям, але і повсякденному. Стильні, модні кросівки з натуральної шкіри тепер можна носити і під пальто, що є трендом останніх трьох сезонів Весна-Осінь. Такі кросівки можна носити як зі спідницею , так і з джинсами і Ваш стильний зовнішній вигляд не залишиться непоміченим.
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте будь ласка, який потрібен розмір з наявності.
Ми працюємо за передоплатою 200грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид устілки | Шкіряна |
| Застібка | Шнурівка |
| Висота голінища/задника | 7 см |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Матеріал верху | Замша |
| Вид взуття | Кросівки |
| Колір | Світло-сірий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Додаткові характеристики | |
| Висота платформи | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 38 (24см) |
| Стиль | Міський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 985 ₴












