Зимові жіночі черевики на танкетці, цегляного кольору. Розмір 39(25см)
2 385 ₴
- В наявності
- Код: 1026
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантні зимові черевики на танкетці зігріватимуть Ваші ніжки навіть у найсильніші морози. Стильний дизайн дасть Вам змогу поєднувати взуття абсолютно з різними вбраннями Вашого гардероба.
Розмірна сітка: 39 (25см)
Висота танкетки: 3-12см
Висота черевика: 16см
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень із Вінниці проводиться всією Україною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Блискавка |
| Сезон | Зима |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Колір | Коричневий |
| Вид взуття | Черевики |
| Матеріал верху | Велюр |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Висота каблука (см) | 12 |
| Висота голінища/задника | 16 см |
| Вид устілки | Анатомічна |
| Тип носка | Закритий |
| Висота платформи | 3 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Розміри | 39 (25см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 385 ₴










