Жіночі шкіряні кросівки Haries сріблясто-чорного кольору.
2 385 ₴
- В наявності
- Код: 598
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильні кросівки на товсті підошви.
Бренд: Haries
Країна виробник: Україна
Матеріал: натуральна шкіра
Підклад: натуральна шкіра
Сезон: весна/осінь
Висота кросівка: 7 см
Висота підошви: 3-5 см
Розмірна сітка: 38-24,5см.,40-25,5см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haries |
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Стиль | Повсякденний |
| Вид устілки | Шкіряна |
| Застібка | Шнурівка |
| Висота голінища/задника | 7 см |
| Антиковзка підошва | Так |
| Стан | Новий |
| Перфорація | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Висота платформи | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 38 (24,5 см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 385 ₴








