Високі молодіжні черевики Челсі високі Bottega.
1 885 ₴
- В наявності
- Код: 346
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмірна сітка:
| Розмір: | 38 | 39 |
|
Довжина устілки: |
24 см. | 24,5 см. |
Хіт сезону!! Високі Челсі на трековій підошві. Виконані з екошкіри, з боків вставка з гумки, з внутрішньої сторони черевики застібка "змійка".
Ми працюємо за передоплатою 150 грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень із Вінниці проводиться по всій Україні.
Як замовити:
Для того, щоб замовити товар — Ви можете натиснути кнопку "КУПИТИ" і залишити дані за бажаним замовленням. Замовляйте, будь ласка, розмір, який цікавить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Матеріал підкладки | Байка |
| Колір | Чорний |
| Вид взуття | Черевики |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Висота каблука (см) | 5 |
| Висота голінища/задника | 23 см |
| Тип носка | Закритий |
| Висота платформи | 3 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Розміри | 38 (24см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 885 ₴









