


Черевики жіночі замшеві з гумкою спереду.
Розміри у наявності: 38 (24,5см), 39 (25см).
Зовні натуральна замша та шкіра.
Усередині: фліс
Застібка: резинка спереду.
Висота підошви: 2,5-3,5см
Ми працюємо за передоплатою 200грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень з Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стиль | Повсякденний |
| Застібка | Без застібки |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Колір | Чорний |
| Вид взуття | Черевики |
| Матеріал верху | Замша |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Висота каблука (см) | 5 |
| Висота голінища/задника | 11 см |
| Висота платформи | 2 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Користувальницькі характеристики | |
| розміри | 38 (24,5см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 675 ₴



