


Ботильйони шкіряні, на підборах.
Стильні ботильйони з натуральної шкіри утеплені байковою підкладкою. Зручна колодка та стійкий каблук 6 см. Міцна та гнучка підошва туніт, спереду шнурівка. Універсальна модель як для ділового стилю одягу, так і для повсякденного.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Застібка | Шнурівка |
| Висота голінища/задника | 9 см |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Байка |
| Стиль | Класичний |
| Вид взуття | Ботильйони |
| Колір | Бордовий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Висота каблука (см) | 6 |
| Висота платформи | 2 см |
| Країна виробник | Польща |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Розміри | 39 (24,5 см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475 ₴



