Червоні високі черевики на шнуровці. 38 (24см)
1 650 ₴
- В наявності
- Код: 487
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір ґратки: 38(24см)
Стильні високі черевики на шнурівці, червоного кольору.
Ми працюємо за передоплатою 200грн або 100% оплату Швидке відправлення замовлень з м. Вінниця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Стиль | Спортивний |
| Застібка | Шнурівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Колір | Червоний |
| Вид взуття | Черевики |
| Матеріал верху | Екошкіра |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота голінища/задника | 11 см |
| Тип носка | Закритий |
| Висота платформи | 2 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Розміри | 37 (23,5 см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴



