Жіночі черевики в стилі "Martens" з натурального замша. Розмір 38 (24см)
2 695 ₴
- В наявності
- Код: 35
+380 (68) 350-52-53
Viber/WhatsApp - +380 (93) 353-52-53
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Черевики жіночі, "Martens". Виконані із натурального замшу. Шнурівка+змійка із внутрішньої сторони.
Розмір 38 (24см)
Країна виробництва: Угорщина
Матеріал: натуральна замша
Сезон: весна/осінь
Колір: чорний
Ми працюємо за передоплатою 200 грн. чи 100% оплата.
Швидка доставка замовлень із Вінниці здійснюється по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид взуття | Черевики |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Матеріал верху | Натуральна замша |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота платформи | 3 см |
| Висота голінища/задника | 13 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Тип носка | Закритий |
| Застібка | Шнурівка, Блискавка |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Прошивка | Так |
| Розміри | 38 (24см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 695 ₴










