Кросівки жіночі сріблясті.
Кросівки давно вже стали не тільки спортивним взуттям, але й повсякденним. Стильні, модні кросівки з натуральної шкіри тепер можна носити й під пальто, що є трендом останніх трьох сезонів Весна-осінь. Такі кросівки можна носити як зі спідницею, так і з джинсами та Ваш стильний зовнішній вигляд не залишиться непоміченим. Вони дуже зручні та підходять для повсякденного носіння.
Розмірна сітка:
| Розмір | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 |
|
Довжина устілки |
23 см. | 23,5 см. | 24 см. | 24,5 см. | 25 см. |
Розміри вказані біля фото. Роблячи замовлення, уточнюйте, будь ласка, який розмір.
Ми працюємо за передоплатою 150 грн. або 100% оплата.
Швидка доставка замовлень із Вінниці здійснюється всією Україною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Висота голінища/задника | 6 см |
| Антиковзка підошва | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Додаткові характеристики | |
| Висота платформи | 1 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Міський |
| Застібка | Гумка |
| Розміри | 36 (23 см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 565 ₴









