Стильна сумка з металевими ручками обшитими шкірозамінником.
- Сумка має дві середні та дві довгі ручки. Можна використовувати для носіння в руці та через плече. Максимальна довжина ручок 72 см.
- Сумка закривається клапаном на магніт.
- Одне відділення.
Розмір: Ширина — 26 см., Висота — 28 см., Глибина — 10 см.
Правильно вибрані аксесуари гармонійно доповнюють образ, стають його прикрасою, розставляючи потрібні акценти.
Ми працюємо за передоплатою 150 грн. або 100% оплата.
Доставка замовлень із Вінниці проводиться по всій Україні.
Як замовити:
Для того, щоб замовити товар — Ви можете натиснути кнопку "КУПИТИ" і залишити дані за бажаним замовленням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Рожевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина ручок | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Повсякденний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865 ₴





